Zakład Usług Stolarskich – Mariusz Żelazek jest przedsiębiorstwem prowadzonym przez zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców.

Przedmiotem działalności Zakładu jest kompleksowa obsługa klientów pod kątem zaprojektowania, wykonania oraz wdrożenia konstrukcji drewnianych, w tym m.in. desek podłogowych, drzwi, schodów, altan a nawet domów letniskowych oraz całorocznych.

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były jak najwyższej jakości oraz aby spełniały Państwa wymagania.

produkty-i-uslugi

W zależności od bieżącej ilości zleceń staramy się, aby czas oczekiwania na wstępny projekt dla klienta nie przekraczał okresu 2 tygodni. W tym czasie przygotowywane są pomiary, wyceny oraz projekty wstępne – do konsultacji z klientami.

Wykonujemy również prace i usługi wg z góry narzuconych przez klientów gotowych projektów.

Dzięki długiej obecności na rynku możemy poszczycić się znaczną liczbą bardzo zadowolonych klientów.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji stolarki budowlanej oraz innych nietypowych wyrobów z drewna litego (sosna, świerk, dąb, jesion). Dzięki nowoczesnym maszynom i dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej nietypowe zamówienie. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych dostosowanych do oczekiwań klienta.

W celu sprostania państwa oczekiwaniom prowadzimy doradztwo, projektowanie 3D na komputerze – dzięki któremu klient może zobaczyć każdy, nawet najdrobniejszy element w szczegółach i jego usytuowanie w przestrzeni.Jeśli nie mają państwo własnych projektów – chętnie przygotujemy je dla państwa wraz z wizualizacjami w najnowszej technologii 3D. Pozwoli to na lepsze zorientowanie się o potencjalnym efekcie końcowym.

render

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo i dołączą do zadowolonej grupy odbiorców naszych usług oraz wyrobów.

Cena za wykonane prace jest... zawsze atrakcyjna dla klienta. Zależy jednak od wielkości i stopnia skomplikowania zamówienia – dlatego dla każdego ustalana jest indywidualnie, przy określaniu wstępnych warunków projektu.